Ski ne Zhabjak, 20 Janar 3 dite, 99 .Programi:

Dita 1
Ora 7:00 Nisja nga Tirana. Kryerja e procedurave kufitare ne Piken Kufitare Hani I Hotit. Nisja per ne Zhabljak ku gjate rruges do te behet nje pushim I shkurter ne Piken Panoramike ne Shavnik. Mberritja ne Zhabljak dhe akomodimi ne hotel.Pas darkes kohe e lire.

Dita 2
Mengjesi ne Hotel. Transferimi ne pistat e skijimit, kohe e lire per ski apo slita deri ne oren 15:00. Kthimi ne hotel. Kohe e lire. Darka ne hotel.

Dita 3
Mengjesi ne hotel. Fillojme vizitat ne Liqenin e Zi nje nga me te bukurit ne Ballkan, liqen I cili eshte I rrethuar nga 16 liqene te tjera. Nisja per Podgorice. Shopping ne qendren Tregtare Delta City ku mund te konsumohet dhe dreka. Kthimi ne Tirane ne mbremje.

Ne cmim perfshihet:

  • Udhetimi me autobus komod A/C ne drejtimin Tirane-Zhabljak-Tirane
  • Akomodimi ne hotel 3* me mengjese dhe darka
  • Shoqerimi me guide ne gjuhen shqipe gjate gjithe udhetimin
  • Transporti per ne pistat e skijimit

Ne cmim nuk perfshihet:

  • Kerkesat jashte programit
  • Hyrjet ne ambientet muzikore
  • Perdorimi i skive dhe paisjeve

Cmimi per femijet:

  • 0-2 vjec falas
  • 2-12 vjec paguajne 50 euro
  • mbi 12 vjec pagese te plote

SHENIM: Ju sugjerojme qe te merrni instruktor skish te pakten 1 ore. Vetem ne kete menyre mund te mesoni sportin e bukur te skive dhe te shijoni ashtu sic duhet pistat.

REZERVIMET NUK ANULLOHEN NESE NE KETO DATA NUK KA BORE DHE AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER KUSHTET E MOTIT.