LOREM IPSUM DOLOR

Mobile: +355 (0) 0693280520 | Mail: info@skytouralbania.com

|

BOOK TRAVELS

Ofertat e fundit

Ofertat me te mira per pushimet tuaja

selanik

125€

Selanik - Greqi

Selanik

3

Dite

Akomodimi ne hotel me 4 **** Mengjesi dhe darka per te gjitha ditet e qendrimit Transporti me autobuz me ajer te kondicionuar Shoqerues shqiptar gjate gjithe kohes .

SARAVEAAA

120€

Sarajeve - Bosnje

Sarajeve

3

Dite

Transporti komod AC(prodhimi 2011). Hotel me 4 **** per 2 nete qendrimi. Mengjeset dhe darkat. Shoqerues grupi.

valllll

55€

Valbone - Prizren

Valbone

2

Dite

Fjetje ne Hotel (Valbone )me mengjes + dreke Udhetimi me mjet komod Sprinter Guida nga agjensia

dubrovnik (1)

99€

Dubrovnik - Kroaci

Dubrovnik

3

Dite

Udhëtimi vajtje - ardhje dhe shëtitjet me autobus. Akomodim në hotel 3* dhe 4* per 2 netë qëndrimi. Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha ditët e udhëtimit. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

stammm

269€

Stamboll - Turqi

Stamboll

4

Dite

Bileta e avionit vajtje – ardhje. Akomodimi në hotel me 3*** Mengjese dhe dreka Shoqërues dhe guide profesioniste shqiptare, për ditët e qëndrimit. Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport Një lundrim me anije në Bosfor për të parë Europën e dhe Azinë. Siguracioni I shendetit ne udhetim.

Old_Town_Square_and_Tyn_Church_Prague_Czech_Republic

479€

Pragë - Vjenë - Mynih

Pragë

5

Dite

Udhëtimi vajtje - ardhje me avion, Transfertat dhe shëtitjet me autobus, Akomodim në hotel, Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit, Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë